Jdi na obsah Jdi na menu
 


"  Její super nový klip

Klip se jmenuje Žádná stejná Lady ! ! !

Poprvé jsem otevřela oči a koukla na svět ve zlínské nemocnici. Kdy? To vím přesně. Bylo to 25. února 1991, i když podrobnosti si vybavuji jen matně.

Po úspěšném absolutoriu mateřské školy (stupňů “maloši”, “veloši” a “předškoláci”) jsem dospěla do stupňe “školáci”. Už v první třídě začala vítězstvím v soutěži Do-re-mi má pěvecká kariéra. Ovšem konkurence z druhé třídy mi dala pocítit pro mně do té doby neznámý svět showbusinessu.

Teprve v jedenácti letech jsem měla možnost vystoupit na “opravdové” pěvecké soutěži pořádané školou Yamaha. V té jsem sice nezvítězila, ale účast v této soutěži mě přivedla do vyjímečné dívčí kapely Popsongclub. Ta se mým příchodem ihned přejmenovala na SO*MAZIS ( byla to počáteční písmena našich jmen, vyslovujte “soumejzis” :) ) S tou jsme vystupovali v klubech a na různých společenských akcích a bylo to super (zas tak moc ne, ale ráda na ty časy vzpomínám).

V roce 2006 jsem se přihlásila do soutěže Czech talent Zlín, tam jsem bohužel neprošla ani v prvním kole. Toto fiasko mě odradilo i od dalších soutěží, ovšem protože jsem v té době už byla přihlášena do Soutěže Superstar, neměla jsem co ztratit. Naopak. S pocitem outsidera jsem s překvapením došla až do první finálové desítky. Od této chvíle asi už můj příběh znáte.

V toto chvíli se připravuju na studium Ježkovy konzervatoře v Praze, obor Muzikál (ježkovy oči :o )

Na závěr bych chtěla od srdce moc poděkovat těm lidem, kteří to se mnou hned nezabalili

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář